TÜRK BİRLİĞİ

AnasayfaKayıt OlAramaKapı*SSSGiriş yap

Paylaş | 

Alçak kadın

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: Alçak kadın   02.09.08 8:23

Küstahlığın böylesi!

KIbrIs’ta yarın başlayacak müzakereler öncesinde Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni, yine kin kustu. NTV Ankara temsilcisi Murat Akgün’ün çanak sorularını fırsat bilen Bakoyanni KKTC’deki Türk ordusunu ’işgalci’ olarak nitelemekten çekinmedi.

Fener papazı talebi

BakoyannI’nin küstahlığı bununla da bitmedi. Türkiye’den olumlu adımlar beklediklerini belirten Bakoyanni, “Ege Denizi konusunda ilerleme kaydetmek zaman alabilir ama Patrikhane konusunda olumlu mesajlar verilmesi bu adımlardan biri olabilir” dedi.

Küstah Yunan TSK’ya saldırdı

NTV Ankara Temsilcisi Murat Akgün’ün çanak sorularını fırsat bilen Yunanistan Dışişleri Bakanı Bakoyanni “KKTC’deki Türk ordusunu ”işgalci“ diye niteledi

Kıbrıs’ta yarın başlayacak müzakereler öncesinde beklentilerini NTV Ankara Temsilcisi Murat Akgün’e değerlendiren Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni, kendine yöneltilen çanak soruları fırsat bilip TSK’ya saldırdı. Kıbrıs için yürütülecek müzakerelerden umutlu olduğunu ifade eden Bakoyanni, ” AB toprakları olan Ada’da işgalci bir ordu var. Mevcut durum kimsenin devamını istediği bir durum değil. “ diyerek KKTC’teki Türk ordusunu işgalci ilan etti.
”Ben kimsenin mevcut durumun devamını talep ettiğini inanmıyorum. Garantörlük konusuna gelince, yeni bir durumdan bahsediyoruz. Zaten AB üyesi olan ve birleşmesini tamamlayacak bir ülkeden bahsediyoruz. Her halükarda bu konuyu konuşacağız, ama çözüm fikri başlı başına o kadar güçlü ki, bu kadar açık söylediğim için kusuruma bakmayın ama herkesin buna ulaşmak için çalışması gerekir. “ diyen Bakoyanni, Güney Osetya ve Abhazya’nın bağımsızlığının Rusya tarafından tanınması ile Kıbrıs konusu arasında bir kıyaslama yapmak istemediğini de söyledi.

Hiç ilerleme yok

Yunan Bakan Türkiye ve Yunanistan’ın Ege denizinden kaynaklanan sorunlar hakkında yapılan görüşmelerde fazla ilerleme kaydedemediğini itiraf etti. “ Türkiye’den olumlu adımlar bekliyoruz.” Yunanistan Dışişleri Bakanı Dora Bakoyanni bu konuda şunları kaydetti:

Ekümenikliği tanıyın

Yunanistan’ın, Türkiye’nin AB üyeliğine karşı gösterdiği iyi niyetin bir benzerinin de Türk tarafından bize karşı sergilenmesini takdirle karşılayacağız. Ege denizi konusunda ilerleme kaydetmek zaman alabilir, ama mesela “casus belli” yani savaş nedeni sayma meselesi konusunda bir karar almak için çok zamana ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Mesela Ekümenik Patrikhane konusunda olumlu mesajlar verilmesi de adımlardan biri. “ dedi.

Bakan Dora Bakoyanni’nin bu tekliflerinin Ankara’da nasıl değerlendirileceği merak konusu oldu.

yenicaggazetesi.com'dan alıntıdır.
Kullanıcı profilini gör http://ataoguzunsoyu.turkforumpro.com
C.O.N.A.N

MesajKonu: Geri: Alçak kadın   09.09.08 17:13

Geçin bunları artık, geçin geçin .....
Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Alçak kadın   16.09.08 7:49

C.O.N.A.N demiş ki:

Ben anlamadım ne demek istesiğini,kim neyi geçsin???
C.O.N.A.N

MesajKonu: Geri: Alçak kadın   17.09.08 16:54

Admin demiş ki:
C.O.N.A.N demiş ki:

Artık 2008deyiz,2009a az kaldı bunları geçsinler artık yunanlar.
Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Alçak kadın   20.09.08 8:02

C.O.N.A.N demiş ki:
Admin demiş ki:
C.O.N.A.N demiş ki:

Artık 2008deyiz,2009a az kaldı bunları geçsinler artık yunanlar.

Yahu yunan gâvuru bu,tarihin acısı hâlâ içlerinde,nasıl da denize dökmüştük onları İzmirde,genelkurmayın sitesine girin bakın egede uçuş yapan askerî uçaklarımıza sürekli önleme yaptıklarını yazar,onlar okullarında ilk sınıftan başlayarak öğrencilere Türk düşmanlığı aşılıyorlar,bunları iyi bilmek ve nesillerimizi ona göre eğitmemiz lâzım,oysa bizim yüksek mekteplerimizde saçma evrim teorileri okutuluyor,komünistlik öğretiliyor.
C.O.N.A.N

MesajKonu: Geri: Alçak kadın   25.09.08 14:11

Tabii ki katılıyorum.Ben İzmir'de oturuyorum burada yunan asıllı bir dolu insan var zaten tanıdıklarımı arada korkutuyorum keserim seni diye Very Happy Smile Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Alçak kadın   25.09.08 15:50

C.O.N.A.N demiş ki:
Tabii ki katılıyorum.Ben İzmir'de oturuyorum burada yunan asıllı bir dolu insan var zaten tanıdıklarımı arada korkutuyorum keserim seni diye Very Happy Smile Very Happy

Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Alçak kadın   Bugün 9:57

Alçak kadın
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kadın olmanın dayanılmaz keyfi (Beyler Dikkat)